Rehabilitace při léčbě RS – dobrá rada pro pacienty

Tento článek byl převzat z RS kompas.

Přinášíme vám zcela ojedinělý soubor článků zabývajících se skutečnou rehabilitací u pacientů s roztroušenou sklerózou (RS).

O publikaci

Publikace je určena všem pacientům, kteří hledají pro sebe ten nejúčinnější způsob rehabilitace. V této brožuře odborníci, kteří mají s diagnózou RS zkušenosti, nabízejí nepřeberné množství možností a praktických rad, jak o své tělo, ale i psychickou rovnováhu, může nemocný RS v partnerství s terapeutem pečovat. Publikace je cenná i tím, že harmonicky spojuje vše, co patří ke konceptu medicíny založené na důkazech s citlivým vnímáním toho, že každý pacient s RS je trochu jiný, projevy jeho nemoci jsou individuální, stejně jako i přístup každého člověka k životu s RS. Nejen pro tyto přednosti stojí za to, se do této publikace podívat a poučit se z ní.

Odkaz ke stažení publikace: Rehabilitace – soubor článků zabývajících se skutečnou rehabilitací u pacientů s roztroušenou sklerózou.

Tagy:  , ,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.